עיצוב והקמת אתרים

גם לך יכול להיות אתר אינטרנט מקצועי ויפה, עם הקפדה על כל הפרטים ושירות אישי. אתר יעיל באמת שיפנה נכון אל הלקוחות שלך.

וכל זה במחיר שמתאים גם לעסק קטן שרק מתחיל את צעדיו

ועכשיו הפרטים בהרחבה:

עיצוב מקצועי

עיצוב האתר שלך בהתאמה אישית לסוג השירות או המוצרים. האתר שלך צריך להציג אותך ואת השירות שלך בצורה אטרקטיבית ויעילה. כך שהאתר יהיה יפה ומושך, יהיה נעים להיות בו ולקרוא את התוכן, וגם שישקף את האווירה והמסר אותה חשוב לך להציג.

התאמה של העיצוב לצרכי האתר

חשוב שהאתר ישדר את המסר המתאים לסוג השירותים המוצעים, כדי למשוך את קהל היעד של האתר, כך שהאתר יהיה יעיל יותר ואפשר יהיה להפיק ממנו את המקסימום.

הקמת האתר והעלאת כל החומר הראשוני

אני אעלה לאתר את כל החומר הראשוני של העמודים העיקריים (טקסטים, תמונות ועוד). אדאג לחלוקת החומר לעמודים הרצויים ולקטגוריות. האתר כולל את העמודים המרכזיים כגון דף פתיחה, דף אודות, דף יצירת קשר עם טופס, דף תודה וכו'. וכן עמודים נוספים לפי צרכי האתר (מאמרים, דף המלצות, מוצרים, גלריית תמונות, בלוג ועוד).
אפשר להוסיף אחר-כך עוד עמודים ומאמרים בעצמך. אין הגבלה על מספר העמודים הנוספים.

שירות אישי ומקצועי

חשוב לי שהאתרים אותם אני מקימה גם ייראו טוב ויהיו גם יעילים, לכן אני משקיעה בעיצוב וגם עוזרת במה שאפשר גם בנושאים אחרים. אני מייעצת בקשר לסידור התכנים באתר, ואפילו לגבי התוכן וניסוח כשצריך. הלקוחות שלי יודעים שאפשר תמיד לפנות אלי בשאלות ואני תמיד עונה ומשתדלת לסייע במהירות האפשרית.

ניווט ברור ויעיל וארגון המידע באתר

כאשר באתר שלך יש ניווט ברור, המבקר באתר יכול להתמצא בקלות ולהגיע אל המידע החשוב. כך הוא ימצא את דרכו בקלות ולא ירגיש מתוסכל, ואפשר יהיה גם לעזור לו להגיע למידע שחשוב לך להציג.

את המאמרים והכתבות באתר או בבלוג אפשר למיין בעזרת קטגוריות ותגים (מילות מפתח). השימוש בקטגוריות ותגים עוזר למבקרים למצוא את המידע שמענין אותם באתר, וגם עוזר לקידום האתר במנועי חיפוש. אם זה נראה לא ברור אל דאגה! אני אסביר הכל.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

התאמת האתר בצורה הטובה ביותר למנועי חיפוש, נועדה להביא את האתר למצב שבו יהיה קריא למנועי חיפוש, ובמשך הזמן ככל שהאתר יצבור וותק וכניסות הוא יעלה גבוה יותר בתוצאות החיפוש. כדי להשיג את זה אני נוקטת בפעולות הבאות:

 • האתר נבנה נכון מבחינת מנועי חיפוש כבר ברמת הקוד. (אני לא אפרט כאן כי זה טכני, מי שרוצה הרחבה בנושא יכול לשאול אותי ואענה בשמחה).
 • שימוש נכון בשורת הניווט ובכותרות העמודים ובכותרות משנה, שימוש בשמות חלופיים לתמונות אותם קורא מנוע החיפוש, שימוש בקטגוריות ובתגים, ודברים נוספים שעוזרים לקידום האתר במנועי חיפוש.
 • יצירת קובץ מפת אתר למען מנועי חיפוש. (הקובץ מתעדכן בהמשך באופן אוטומטי).
 • אני מייעצת גם בקשר לתוכן בעמוד הפותח את האתר.
  לעמוד זה חשיבות רבה מבחינה שיווקית ומבחינת קידום אורגני למנועי החיפוש. התוכן בעמוד הפתיחה עוזר למבקר באתר להבין שהגיע למקום הנכון, והוא מה שמניע לפעולה לרכישת המוצר או השירות.
 • אני מייעצת ונותנת טיפים נוספים בנושא הקידום האורגני של האתר, ובנושא קידום בעזרת מודעות ממומנות של גוגל.
  חשוב לי להדגיש שעריכה לשונית וכתיבת תוכן שיווקי הם לא המקצועות המרכזיים שלי, אבל אני כן יכולה לתת מניסיוני ומהידע הרב שלי בנושא, כך שהאתר יהיה יעיל באמת ויהיה יותר מסתם אתר יפה.

בנית האתר על בסיס מערכת ניהול תוכן וורדפרס

אחרי שאקים את האתר ואצור את כל העמודים המרכזיים ואכניס להם את התוכן, אפשר יהיה לערוך את הטקסטים, להוסיף עמודים חדשים, להעלות קבצים, תמונות וסרטונים, וכל זה בלי צורך בידע מוקדם בבנית אתרים. המערכת ידידותית ונוחה להפעלה, ואני נותנת הדרכה בסיסית לשימוש בה. ותמיד אפשר לפנות אלי בשאלות אם נתקלים בבעיה.

יש יתרונות רבים למערכת וורדפרס עליה בנוי האתר: היא גמישה, אפשר להוסיף לה תכונות ולהתאים אותה לדרישות האתר, היא מתעדכנת כל הזמן ומשתדרגת ורמת האבטחה בה למניעת פריצות היא גבוהה, וזאת מערכת הבנויה נכון מבחינת הקוד של האתר, מה שעוזר לקידום האורגני של האתר במנועי חיפוש.

טופס יצירת קשר

היתרונות של טופס יצירת קשר לעומת השארת כתובת אימייל להתקשרות הם:

 1. שליטה בסוג המידע שנדרש בטופס. למשל אם חשוב לך במיוחד שמי שיוצר אתך קשר ישאיר מספר טלפון או אולי חשובה לך יותר כתובת האימייל. אפשר גם להוסיף שדות נוספים לפי הצורך, למשל תאריך לידה, בחירת סוג השירות מתוך רשימה ועוד.
 2. כאשר מציגים כתובת אימייל באתר, הכתובת נחשפת ל'בוטים' שסורקים את האינטרנט ובעקבותיהם נשלח דואר זבל מיותר (ספאם) לתיבת האימייל שלך. לכן עדיף להסתיר את כתובת האימייל ולהציג טופס יצירת קשר במקומו. הטופס נשלח לכתובת האימייל שלך בלי לחשוף אותה.
 3. אפשר ליצור כמה טפסים מסוגים שונים, בהתאם לצרכי האתר, למשל טופס יצירת קשר כללי, וטופס יצירת קשר ייעודי בדף הנחיתה.

כפתורי שיתוף

כפתורי שיתוף לפייסבוק, טוויטר  ועוד לפי בחירה.
אפשר לשלוט אילו כפתורים יהיו והיכן יופיעו הכפתורים האלה. לדוגמה: בכל עמודי המאמרים ועמוד הבית, אבל לא בעמוד יצירת קשר למשל. אפשר לוותר בכלל על כפתורי שיתוף אם הדבר לא מתאים לאופי האתר, אבל בדרך כלל כדאי להשתמש בהם כי הם עוזרים לקידום האתר, ולמה לא לתת למבקר באתר את האפשרות לעזור לך לפרסם את האתר שלך ולהמליץ על האתר בלחיצת כפתור?

אפשרות למבקרים להשאיר תגובות

שליטה באילו עמודים המבקרים באתר יוכלו להשאיר תגובות. כדאי בדרך כלל לתת אפשרות להשארת תגובות למאמרים באתר משום שזה עוזר לתנועה באתר ולקידום, וזה תמיד נחמד לקרוא תגובות ולראות שמישהו שם בחוץ קורא ומתייחס לדברים שכתבת.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר המתאימה לאתר שלך

אפשר להתקשר אלי לטלפון: 050-7488796 או למלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם.

(אל דאגה, הפרטים ישמשו אך ורק לצורך יצירת קשר בחזרה. הם לא יישמרו לרשימת תפוצה, ולא יועברו לשום גורם אחר)

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]